Hakkımızda

Feyiz Turizm Seyahat Acentesi, T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı’na A Grubu 5347 belge numarası ile kayıtlı olup, 2006 yılında Bursa’da kurulmuştur.

Feyiz Turizm, mukaddes beldelerin kendine özgü manevi ikliminden istifade edebilmek için, kuruluşundan günümüze kadar kendini sürekli yenileyen ve geliştiren deneyimli kadrosu ile ‘Hac ve Umre Organizasyonu’ faaliyeti yürütmektedir.

‘Haccı da Umreyi de vecibelerini tamamıyla yerine getirerek Allah için yapınız.’ (Bakara/196)

‘Hac ve Umre yolcuları Allah’ın seçkin misafirleridir. Dua ettiklerinde duaları kabul eder, tövbe ederlerse de tövbelerini kabul eder. (İbn-i Mace)

Ayrıca, yurtiçi kültür turları organize ederek, ülkemizin tarihi kültürel ve doğal güzelliklerini keşfetmeyi, tanıtmayı amaçlamaktayız. Yurtdışı turları ile de gelişmekte olan turizm sektörüne yeni bir boyut kazandırmış ve katkıda bulunmaktadır.

Kaliteli ve güvenilir hizmetin adı olan Feyiz Turizm dürüstlük ilkesinden ödün vermeden sosyal ve toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket eden sektöründe öncü bir firmadır.

Bu yıl da daha önceki yıllarda olduğu gibi müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Ömer KÜKREK
Feyiz Turizm Yön. Krl. Başkanı